Uzdod mums jautājumu

Ja vēlies paciemoties Teikumā vai uzdot mums jautājumu, raksti šeit

 

TAVI KAIMIŅI

Katras kopienas pamats ir cilvēki. Teikumu raksturo mūsu nomnieki - aizrautīgi savas nozares profesionāļi, kas augstu vērtē savu laiku, vienmēr meklē efektīvākos un radošākos risinājumus, un ir atvērti un draudzīgi, uz sadarbību vērsti.

 

 

Pasākumi

Katrs var atrast kaut ko sev piemērota aktīvajā Teikuma kopienas dzīvē. Vasarā mēs aktivitāšu mīļotājiem organizējam laivu braucienus un pārgājienus, bet ziemā ir iespēja piedalīties iekštelpās organizētajās jogas nodarbībās. Mūsu biedri regulāri organizē viens otram lekcijas par tēmām, kuras tiem šķiet aktuālas. Katru mēnesi Teikuma biedri satiekas vēlajās brokastīs, kurās viens vai vairāki uzņēmumi apvieno spēkus, lai pasniegtu maltīti pārējiem kopstrādes telpas biedriem.

Un, protams, nevar aizmirst par ballītēm. Lai gan Teikumieši ir uz mērķiem orientēti cilvēki, mums patīk arī atbrīvoties un Teikuma ballītes nereti ilgst līdz vēlām nakts stundām un vēl ilgāk.

 

Teikuma komanda

Mēs esam šeit, lai padarītu Tavu ikdienas dzīvi vienkāršāku – Tu tikmēr vari koncentrēties uz sava biznesa izaugsmi un izbaudīt šo procesu. Teikuma komanda organizē kopienas pasākumus, parūpējas par darba vietām un kopējām zonām, atbild uz dažādiem jautājumiem un to visu dara ar pozitīvu skatu uz dzīvi un smaidu uz lūpām.

Mēs Tev palīdzēsim

Ja vēlies paciemoties Teikumā vai uzdot mums jautājumu, raksti šeit