Uzdod mums jautājumu

Ja vēlies paciemoties Teikumā vai uzdot mums jautājumu, raksti šeit

 

TAVA DARBA VIETA

Teikuma kopstrādes telpas nodrošina pilnībā aprīkotu darba vidi ikdienas darba vajadzībām. Tev nav jāuztraucas par internetu, drukāšanas iespējām, kancelejas precēm, kurš iztīrīs telpas, kur atrast kontaktrozeti vai kur sarīkot tikšanos – virtuālu vai klātienē.

 

KOPIENA

Teikumā ir aktīva un dinamiska vide. Ir ierīkotas īpašas zonas, kurās satikt savus kopstrādes telpas kaimiņus, mēs regulāri organizējam dažādus pasākumus un ar prieku uzņemam Tavus četrkājainos draugus, ja tie netraucē citiem.

VIDE

Teikums tiešām ir ideālā vieta, kurā strādāt. Tev tiek nodrošināts daudz vairāk kā vienkārši galdu un krēslu – mēs cenšamies padarīt Tavu dzīvi vieglāku. Tu vari nākt uz darbu, kad vēlies, Teikums ir atvērts 24-7 un, protams, ir pieejamas stāvvietas automašīnām un vietas, kur piestiprināt velosipēdu.

Vēlies nedaudz pastaipīties pēc ilgākas nekustēšanās? Apmeklē aktīvo zonu, kurā ir dažāda veida biroja telpām pielāgotas aktivitāšu aprīkojuma vienības. Vēlies nodušoties pēc aktivitātēm? Teikuma biedriem ir pieejamas dušas kabīnes un dvieļi. Saguri un vēlies nosnausties? Dodies uz vienu no četrām napbox vietām, kurās ir pieejamas sedziņas un spilveni.

Mēs Tev palīdzēsim

Ja vēlies paciemoties Teikumā vai uzdot mums jautājumu, raksti šeit